KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17454242
nr 1745 4242
Akvarell
Carl Axel Magnus Lindman. Signerad, daterad - 26, "motiv från Kilimandjaro". Akvarell, bildmått: 23x38 cm, yttermått inklusive ram: 31x46 cm
Kondition: missfärgad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:23:19
1/12 09:43:01